Bizi Arayın 0 212 855 7 222

Hakkımızda

Hakkımızda

Gacela Turizm Türsab 7795 nolu A Grubu Seyahat acentesidir. Gacela Turizm ‘kişiye özel hizmet’ ve ‘kurumsal seyahatlerde stratejik iş ortaklığı ayrıcalığını kendisine ilke edinerek turizm sektöründe faaliyet göstermektedir.

Çok kısa bir zamanda vermiş olduğu kaliteli hizmet ve çözümler ile birçok firmanın seyahat çözüm ortağı olarak ağını genişletmiştir.

Gacela Turizm, çok kısa bir zaman diliminde Thy, Atlasjet, Onur Air, Pegasus, Sun Express, AnadoluJet, Borajet, tüm yurtiçi ve dünya havayolları için gerekli sözleşme ve anlaşmaları yaparak uçak bileti öncelikli olmak üzere hotel konusunda dünyanın önde gelen GDS’leri ile işbirliği yapmaktadır.

Politikamız

Hızla gelişen hizmet sektöründe, müşteri istek, ihtiyaç ve beklentilerini doğru algılayıp karşılamak;

Faaliyetlerimizi uluslararası anlaşmalar, turizm mevzuatı, kanun ve yönetmenliklere uygun olarak yürütmek; yurt içi ve yurt dışı organizasyonlarımızda insanların kültürel değerlerine, doğaya ve çevreye saygılı olmak, sürdürülebilir turizm ilkelerine ve verdiğimiz sözlere bağlı kalmak;

En önemli kaynağımız olan çalışanlarımızın ve turizme yeni açılmış yerlerdeki tedarikçilerimizin eğitimine katkıda bulunmak;

Hedef büyüterek sürekli iyileştirmeye odaklanmak; adı kalite ile birlikte anılan firmamızı alanında rakipsiz kılmak ve "müşteri memnuniyetini olası en üst düzeyde sağlamak temel amacımızdır.

Hedeflerimiz

İlk hedefi siz değerli müşterilerimize kaliteli ve güler yüzlü hizmeti vermek olan acentemiz; sizin mutluluğunuz için her türlü isteğinizi sizin adınıza anında çözmeyi görev bilmektedir. A Grubu olarak hizmet veren seyahat acentemiz THY ve diğer havayollarının tarifeli uçak biletlerini temin edebilirsiniz. Yurtiçi ve yurtdışı tüm bilet, otel ve tatil seçeneklerini bulabilir, tüm toplantı ve organizasyonlarınızı düzenleyebilir ve vize işlemlerinizi gerçekleştirilebiliriz. Şirketimizin kuruluşu yeni olmakla birlikte personel kadromuzun bilgi ve birikimi uzun yıllara dayanmaktadır. İlk adım sizden çözüm ve alternatif bulmak bizim uzman kadromuz tarafından gerçekleştirilmektedir.

"Bir yolculuğun en iyi ölçüsü katettiğin kilometreler değil, yolculuk sırasında edindiğin arkadaşlardır."

cheap jordans|wholesale air max|wholesale jordans|wholesale jewelry